Komunikacja Miejska we
 Wrocławiu

Rozkłady jazdy – wersja do druku

Wieści
Trasy
Rozkłady jazdy
Ceny biletów
Remonty
Różności
Historia
Przyszłość
Linki

Poniżej przedstawiam rozkłady jazdy wrocławskiej komunikacji miejskiej w postaci eleganckich tabliczek (zbliżonych w formie do oryginalnych tabliczek przystankowych) przeznaczone do wydruku (albo i oglądania na ekranie jeśli ktoś woli taki format rozkładów – moim zdaniem czytelniejszy od zastosowanego w HTML-owych rozkładach dostępnych na miejskich serwisach).

Rozkłady udostępnione są w postaci plików PDF – do ich przeglądania i wydruku niezbędne jest obsługujące go oprogramowanie – np. Adobe Acrobat Reader, GV, GhostScript, xpdf, itp.


Wybierz linię

(Żółtym tłem oznaczone są linie, których rozkłady zostały zmienione w ciągu ostatniego tygodnia)

Zamieszczone rozkłady jazdy pochodzą z Wrocławskiego Serwisu Informacyjnego. Wszelkie prawa do treści rozkładów należą do Miasta Wrocław, natomiast do formy ich prezentacji zastosowanej w Niezależnym Informatorze Komunikacyjnym – do autora Informatora. Autor Informatora ponosi odpowiedzialność wyłącznie za błędy powstałe w trakcie konwersji rozkładów jazdy do formatu PDF, nie ponosi natomiast odpowiedzialności za ewentualne błędy w treści samych rozkładów.

© Paweł Więcek <coven@vmh.net> Wszelkie prawa zastrzeżone.
URL tej strony: http://komunikacja.we.wroclawiu.net/rozklady/pdfidx.php